MENIU

Contact

Home   »  Contact

Date de contact

 

SC POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL

CUI: RO33238832

NRC: J02/617/2014

SEDIU FIRMA:RO317238,TURNU,ARAD,ROMANIA

TELEFON: 0257 533 018; 0257 348 837

E-MAIL:

General Manager

Covaci Diana covaci.diana@polach.ro

 

Director Executiv

Raducan Iulian iulian.raducan@polach.ro

 

Dispecerat

Oancea Eleonora polach@polach.ro

Patroi Viorica tender@polach.ro

Mihet Mirela dispecerat@polach.ro

Potra Paula info@polach.ro

Milas Corina dispo@polach.ro

 

Contabilitate

Financiar:

Moghioros Nicoleta contact@polach.ro

Tanase Cosmin contabilitate@polach.ro

Plati:

Petrean Liana payment@polach.ro

 

Resurse Umane

Bogdan Anamaria angajari@polach.ro

 

Daune / Asigurari

Cheveresan Constantin transport@polach.ro

 

Service

Moghioros Adrian tehnic@polach.ro

 

 

Formular de contact

Nume
 
Email
 
Telefon
 
Mesaj
 
* Toate campurile sunt obligatorii
 
Doresc sa primesc o copie a mesajului pe email
 
* Verificare anti-spam
Va rugam introduceti codul din imaginea de mai jos
 
 
SC POLACH LOGISTICS & TRANSPORT SRL
CUI: RO33238832, NRC: J02/617/2014
Adresa: TURNU, FN-ROMANIA
Tel: +40257 533 018
© Copyright 2017 Polach,      Web design by Royalty